fbpx
Strona głównaPozostałeMitex wybuduje luksusowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

Mitex wybuduje luksusowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

Firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę osiedla mieszkaniowego Galileo” przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Umowa przewiduje realizację pięciu pięciopiętrowych budynków, w których znajdzie się 226 mieszkań o powierzchni od 46 do 109 m2 oraz podziemny garaż.”

W lokalach od pierwszego do czwartego piętra zaprojektowano duże balkony, na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy, zaś przy mieszkaniach znajdujących się na parterze ogródki o pow. od 13,5 do 158 m2. Wszystkie pokoje zostaną wyposażone w duże, drewniane okna zapewniające doskonałe nasłonecznienie. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane a na jego terenie przewidziano punkty usługowe, klub fitness, ogród z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. Inwestorem jest Ronson Development Company Sp. z o.o. Prace na budowie potrwają 18 miesięcy. Wartość kontraktu to 52 mln. PLN.

***

Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Szybko uzyskał silną pozycję na rynku, pretendując do czołówki największych firm budowlanych w Polsce. W 1995 roku powstała spółka akcyjna Mitex. Obecnie Mitex SA jest uznaną i powszechnie rekomendowaną firmą. Mitex SA należy do francuskiej grupy budowlanej Eiffage.

źródło: Mitex SA
opr. MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]