fbpx
Strona głównaPozostałeMitex wybuduje luksusowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

Mitex wybuduje luksusowe osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

Firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę osiedla mieszkaniowego Galileo” przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Umowa przewiduje realizację pięciu pięciopiętrowych budynków, w których znajdzie się 226 mieszkań o powierzchni od 46 do 109 m2 oraz podziemny garaż.”

W lokalach od pierwszego do czwartego piętra zaprojektowano duże balkony, na najwyższej kondygnacji przestronne tarasy, zaś przy mieszkaniach znajdujących się na parterze ogródki o pow. od 13,5 do 158 m2. Wszystkie pokoje zostaną wyposażone w duże, drewniane okna zapewniające doskonałe nasłonecznienie. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane a na jego terenie przewidziano punkty usługowe, klub fitness, ogród z ławkami oraz plac zabaw dla dzieci. Inwestorem jest Ronson Development Company Sp. z o.o. Prace na budowie potrwają 18 miesięcy. Wartość kontraktu to 52 mln. PLN.

***

Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Szybko uzyskał silną pozycję na rynku, pretendując do czołówki największych firm budowlanych w Polsce. W 1995 roku powstała spółka akcyjna Mitex. Obecnie Mitex SA jest uznaną i powszechnie rekomendowaną firmą. Mitex SA należy do francuskiej grupy budowlanej Eiffage.

źródło: Mitex SA
opr. MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.