fbpx
Strona głównaPozostałeMitex SA wybuduje hotel w Zakopanem

Mitex SA wybuduje hotel w Zakopanem

Firma MITEX SA roku podpisała kontrakt na wybudowanie stanu surowego hotelu System w Zakopanem. W skład siedmiokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego na zboczach Antałówki przy ul. Jagiellońskiej wejdą 91 pokoje hotelowe, trzy sale konferencyjne, restauracja oraz 63 podziemne miejsca garażowe. N

Będzie on połączony przejściem naziemnym z największym w Polsce Parkiem Wodnym – Aqua Park Zakopane. Kubatura budynku wynosi 26 680,0 m3 , zaś powierzchnia całkowita 9 279,0 m2. Inwestorem jest Hotel System Zakopane Sp. z o.o., wartość kontraktu to 11 mln PLN netto, a czas realizacji 10 miesięcy.

Informacje o firmie
Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Szybko uzyskał silną pozycję na rynku, pretendując do czołówki największych firm budowlanych w Polsce. W 1995 roku powstała spółka akcyjna Mitex. Obecnie Mitex SA jest uznaną i powszechnie rekomendowaną firmą. Mitex SA należy do francuskiej grupy budowlanej Eiffage.

opr. MS
foto: Alan

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.