fbpx

Mitex SA wybuduje hotel w Zakopanem

Firma MITEX SA roku podpisała kontrakt na wybudowanie stanu surowego hotelu System w Zakopanem. W skład siedmiokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego na zboczach Antałówki przy ul. Jagiellońskiej wejdą 91 pokoje hotelowe, trzy sale konferencyjne, restauracja oraz 63 podziemne miejsca garażowe. N

Będzie on połączony przejściem naziemnym z największym w Polsce Parkiem Wodnym – Aqua Park Zakopane. Kubatura budynku wynosi 26 680,0 m3 , zaś powierzchnia całkowita 9 279,0 m2. Inwestorem jest Hotel System Zakopane Sp. z o.o., wartość kontraktu to 11 mln PLN netto, a czas realizacji 10 miesięcy.

Informacje o firmie
Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Szybko uzyskał silną pozycję na rynku, pretendując do czołówki największych firm budowlanych w Polsce. W 1995 roku powstała spółka akcyjna Mitex. Obecnie Mitex SA jest uznaną i powszechnie rekomendowaną firmą. Mitex SA należy do francuskiej grupy budowlanej Eiffage.

opr. MS
foto: Alan

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.