fbpx
Strona głównaPozostałeMitex SA wybuduje hipermarket budowlany Castorama

Mitex SA wybuduje hipermarket budowlany Castorama

14.05.2007 r. firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę hipermarketu budowlanego Castorama w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wartość kontraktu wynosi 20 mln zł.

Projekt obejmuje realizację budynku o konstrukcji stalowej wraz z instalacjami wewnętrznymi, drogami dojazdowymi oraz zagospodarowaniem terenu. Obiekt będzie miał jeden poziom w części handlowej, dwa w części biurowej oraz zaplecze techniczne. Prace na budowie potrwają 7 miesięcy. Inwestorem jest Castorama Polska Sp. z o.o., a wartość kontraktu wynosi 20 mln PLN.

***
Mitex SA to Generalny Wykonawca usług budowlanych. Szybko uzyskał silną pozycję na rynku, pretendując do czołówki największych firm budowlanych w Polsce. W 1995 roku powstała spółka akcyjna Mitex. Obecnie Mitex SA jest uznaną i powszechnie rekomendowaną firmą. Mitex SA należy do francuskiej grupy budowlanej Eiffage.

biuro prasowe Mitex SA

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.