Mistrzowie z Warmii i Mazur

Firma Dramiński z Olsztyna to laureat (mistrz krajowy) ogólnopolskiego konkursu Agroliga 2015, wyłaniającego co roku liderów agrobiznesu w kategorii gospodarstwo rolne i przedsiębiorstwo. Organizatorem konkursu na szczeblu krajowym jest Redakcja Rolna TVP i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

14 czerwca 2016 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Pierwsze laury zostały rozdane w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie otrzymaliśmy z rąk ministra Jacka Boguckiego dyplom oraz założyciel firmy Pan Janusz Dramiński został uhonorowany medalem za zasługi dla rolnictwa. Dalsze uroczystości odbyły się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Tu laureaci konkursu, w tym i nasza firma otrzymała od Prezydenta RP Andrzeja Dudy list gratulacyjny oraz puchar i listy gratulacyjne od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, dyplomy od prezesów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Agencji Rynku Rolnego.Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Bardzo się cieszymy, że to nasza mała, olsztyńska firma mogła przyjąć z rąk Prezydenta RP nagrody i gratulacje. Bycie Mistrzem zobowiązuje, więc obiecujemy, że nadal będziemy się rozwijać i szukać nowych rozwiązań, aby tworzone przez nas produkty spełniały najwyższe oczekiwania użytkowników – informuje Anna Wyrzykowska, marketing manager z Dramiński S.A.

Firma Dramiński (rok założenia 1987) jest uznanym w świecie producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych dla profesjonalistów z sektorów: rolniczego, hodowlanego, weterynaryjnego oraz medycyny ludzkiej (roczna produkcja ok. 8500 urządzeń). Firma Dramiński stale inwestując w nowe technologie i w innowacyjność produktów, swoje wyroby z powodzeniem sprzedaje, zarówno w kraju, jak i – mając ponad 40 certyfikowanych dystrybutorów – na wszystkich kontynentach świata.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności