fbpx
Strona głównaPozostałeMinisterstwo rolnictwa w sprawie reformy KRUS

Ministerstwo rolnictwa w sprawie reformy KRUS

Biuro prasowe resortu rolnictwa potwierdziło, że w ministerstwie przygotwywany jest projekt zmian dotyczących ubezpieczenia społecznego rolników. Prace te dotyczą zarówno systemu ubezpieczeń społecznych jak i ubezpieczeń zdrowotnych dla rolników. N

Ministerstwo rolnictwa poinformowało, że projekt ustawy dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych rolników, przewidziany jest do włączenia do harmonogramu prac legislacyjnych Rządu, na drugie półrocze br.. W tej chwili w resorcie trwają prace analityczne i przygotowawcze.

“Przedstawiane obecnie w mediach wypowiedzi, dotyczące kierunków przygotowywanych zmian, są przedwczesne i wywołują niepotrzebne komentarze. Założenia reformy systemu ubezpieczeń społecznych rolników, po ich przygotowaniu, będą przedmiotem szerokich konsultacji i zostaną poddane dyskusji społecznej” – czytamy w notatce prasowej przekazanej wczoraj do mediów przez rzecznika resortu.

opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.