Ministerstwo rolnictwa w sprawie reformy KRUS

Biuro prasowe resortu rolnictwa potwierdziło, że w ministerstwie przygotwywany jest projekt zmian dotyczących ubezpieczenia społecznego rolników. Prace te dotyczą zarówno systemu ubezpieczeń społecznych jak i ubezpieczeń zdrowotnych dla rolników. N

Ministerstwo rolnictwa poinformowało, że projekt ustawy dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych rolników, przewidziany jest do włączenia do harmonogramu prac legislacyjnych Rządu, na drugie półrocze br.. W tej chwili w resorcie trwają prace analityczne i przygotowawcze.

“Przedstawiane obecnie w mediach wypowiedzi, dotyczące kierunków przygotowywanych zmian, są przedwczesne i wywołują niepotrzebne komentarze. Założenia reformy systemu ubezpieczeń społecznych rolników, po ich przygotowaniu, będą przedmiotem szerokich konsultacji i zostaną poddane dyskusji społecznej” – czytamy w notatce prasowej przekazanej wczoraj do mediów przez rzecznika resortu.

opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności