fbpx

Ministerstwo rolnictwa w sprawie reformy KRUS

Biuro prasowe resortu rolnictwa potwierdziło, że w ministerstwie przygotwywany jest projekt zmian dotyczących ubezpieczenia społecznego rolników. Prace te dotyczą zarówno systemu ubezpieczeń społecznych jak i ubezpieczeń zdrowotnych dla rolników. N

Ministerstwo rolnictwa poinformowało, że projekt ustawy dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych rolników, przewidziany jest do włączenia do harmonogramu prac legislacyjnych Rządu, na drugie półrocze br.. W tej chwili w resorcie trwają prace analityczne i przygotowawcze.

Samasz loteria - baner

“Przedstawiane obecnie w mediach wypowiedzi, dotyczące kierunków przygotowywanych zmian, są przedwczesne i wywołują niepotrzebne komentarze. Założenia reformy systemu ubezpieczeń społecznych rolników, po ich przygotowaniu, będą przedmiotem szerokich konsultacji i zostaną poddane dyskusji społecznej” – czytamy w notatce prasowej przekazanej wczoraj do mediów przez rzecznika resortu.

opr. MS
Wrp.pl

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.