Minikowo startuje w sobotę

XXXVI Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo 2013 odbędą się w dniach 6–7 lipca 2013 r. w godz 10.00–17.00.

Rolniczy region jakich mało!
Rolnictwo kujawsko-pomorskie zaliczane jest do ścisłej krajowej czołówki, tak pod względem osiąganych wyników produkcyjnych jak i aktywności inwestycyjnej. Prawie 30 proc. gospodarstw zaliczanych jest do gospodarstw wysokotowarowych. Z przeprowadzonych badań ankietowych wynika, że pośród zwiedzających znaczny odsetek stanowią też rolnicy z województw wielkopolskiego i pomorskiego. Odwiedzają nas coraz liczniej goście i przedsiębiorcy z zagranicy, m.in. Ukrainy, Rosji, Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii, jak czytamy na stronach organizatora.
Targi AGRO-TECH w Minikowie to jedna z ważniejszych rolniczych wystaw w Polsce!
Targi AGRO-TECH to specjalistyczna wystawa zarówno dla producentów rolnych, jak i ekspertów z branży rolnej oraz ważne wydarzenie w całorocznym programie rolniczych wystaw w Polsce. Specjalizacją targów AGRO-TECH jest technika rolnicza (ponad 130 wystawców), która zajmuje ok. 75% powierzchni.
W ubiegłorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 445 wystawców, w tym 80 hodowców. Tutaj rolnicy poszukują optymalnych i najnowszych rozwiązań dla swoich gospodarstw.
Imprezy towarzyszące Targom AGRO-TECH
  • Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych,
  • Pokazy pracy maszyn rolniczych,
  • Kolekcja najnowszych odmian roślin uprawnych (200 odmian),
  • Dzień Pola w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie,
  • Podsumowanie konkursów rolniczych Agroliga i Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
Zapraszamy do Minikowa!