Metal–Fach nagrodzony na targach AGROTECH

Sokólska firma Metal–Fach, po powrocie z 23. edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach ma wiele powodów do zadowolenia. Po pierwsze maszyny, które prezentowała na swoim stoisku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Po drugie, dwie z nich otrzymały prestiżowe nagrody.

Na targach prezentowało się ponad 700 firm z 17 krajów świata. Można było podziwiać najbardziej utytułowane ciągniki i tysiące maszyn rolniczych, a wszystko zgromadzone w 11 halach na 63 000 metrów kwadratowych. Te dane robią wrażenie. W uroczystym otwarciu AGROTECH udział wziął Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa.

Sokólski Metal–Fach na rolniczej wystawie prezentował się nie pierwszy raz. To wydarzenie już na stałe zostało wpisane do firmowego kalendarza.

W tym roku w stolicy województwa świętokrzyskiego oprócz naszej stałej oferty postanowiliśmy pochwalić się prototypami, które wchodzą dopiero na rynek i to okazało się strzałem w dziesiątkę – mówiła Joanna Jatkowska, kierownik marketingu w Metal–Fachu. – Przez nasze stoisko w ciągu trzech dni przewinęły się setki, jeśli nie tysiące osób. Urządzenia były testowane w każdy możliwy sposób. Udało się nam nawiązać nowe kontakty i zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi klientami była jak zawsze na najwyższym poziomie – podkreślała.

Wśród prezentowanych przez Metal–Fach nowości były m.in. dwa modele rozrzutników obornika: maszyna N276 8t Falcon, a także nowa wersja znanego już klientom Metal-Fachu rozrzutnika serii Viking – 18 tonowy N272/6.

Oba modele Vikinga cieszyły się znacznym zainteresowaniem odwiedzających, a wersja N272/3 skupiła dodatkowo uwagę komisji konkursowej, która wybierała produkty nagrodzone później medalami i wyróżnieniami. Rozrzutnik N272/3 Viking otrzymał bowiem wyróżnienie w kategorii „Wyrób na medal”.

Bardzo się z tego cieszymy, ale nie była to jedyna nagroda przyznana nam podczas kieleckich targów. Medal firmowy „Hit Roku 2017” otrzymała nasza prasa łańcuchowa Z587. To dla nas wielki zaszczyt, ponieważ akurat ten laur przyznawany był na podstawie uznania i zadowolenia klientów – mówiła przedstawicielka Metal–Fachu.

Owijarka bel automatyczna Z598 i przyczepa T957 to dwie pozostałe nowości, którymi Metal–Fach chwalił się podczas targów w Kielcach.

źródło: Metal-Fach