Merlo na targach Bauma ma powód do świętowania

Firma Merlo weźmie udział w targach Bauma 2016. Ale tym razem udział w tym wydarzeniu będzie miał dla marki szczególne znaczenie.

Zewnętrzne stoisko firmy będzie wyróżniało się mocnym przesłaniem podkreślającym zaawansowaną technologię oraz dynamikę oferowanych produktów. Podczas targów budownictwa w Monachium włoski producent będzie świętował, a jednocześnie prezentował najważniejsze osiągnięcie – zrealizowanie prestiżowego celu 100 000 sprzedanych podnośników teleskopowych. Przy okazji targów Bauma 2016 będzie można zapoznać się z wynikami nieustannie prowadzonych badań podczas prezentacji wielu nowych modeli.

Firma będzie wyróżniała się chęcią wyjścia naprzeciw rzeczywistym potrzebom świata budownictwa. Nowe modele Merlo na targach Bauma 2016 czekające na zwiedzających na stoisku będą oddzielone od modeli obrotowych, ponieważ w porównaniu z modelami na podporach wykraczają poza aktualne standardy zarówno pod względem osiąganych wysokości, jak i stosowanych rozwiązań technicznych.

Technologia hybrydowa wkracza z całą mocą również do sektora budownictwa, gdzie – zwłaszcza w przestrzeniach zamkniętych i w centrach miejskich – ma zasadnicze znaczenie dla ograniczenia wpływu budów prowadzonych w celu rewitalizacji lub wzniesienia nowych budowli. Podnośniki teleskopowe Merlo są projektowane z myślą o świecie budownictwa i przekroczeniu granic stawianych przez aktualne wyzwania w tym specyficznym sektorze.

Gama Roto Merlo zawierająca wiele opatentowanych rozwiązań technicznych nadal stanowi punkt odniesienia w sektorze podnośników obrotowych. Podczas targów Bauma, Merlo zaprezentuje liczne nowości w połączeniu z technologiami, dzięki którym gama stała się słynna, począwszy od systemu bezpieczeństwa MCSS.

Merlo zaprezentuje również zmodernizowaną gamę ładowarek teleskopowych ze stabilizatorami. Nowe modele są wyposażone w silniki Euro 3B, przy czym dostępne są dwie wersje: jedna o mocy 101 KM i jedna “podstawowa” o mocy 75 KM.

Dla osób pracujących w tunelach, zamkniętych lub ograniczonych przestrzeniach, halach, obiektach przemysłowych lub centrach miejskich ważne jest, aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko zarówno pod kątem emisji gazów, jak i zanieczyszczenia akustycznego. Gama hybrydowych podnośników teleskopowych Merlo stanowi obecnie awangardę techniczną w tym specyficznym sektorze. Wśród nowości, znajduje się model TF 38.10 TT HYBRID. Maszyna jest bezpośrednim następcą TF 42.7 Hybrid.

Firma Merlo w 2014 r. obchodziła 50. rocznicę istnienia fabryki, a mając swój początek w 1911 r. jako niewielki warsztat w Cuneo na stałe wpisała się w poczet "historycznych włoskich przedsiębiorstw".

Źródło: Merlo