Medalowy Kärcher

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012 dla wielofunkcyjnej zamiatarki Karcher KM 80 W P

Zamiatarka firmy Karcher KM 80 W P została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012. Medal jest przyznawany na podstawie oceny wystawionej przez Jury Konkursowe. Otrzymują go produkty odpowiadające zadanym kryteriom, produkty najwyższej jakości, nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym KM 80 W P, przyciągnął uwagę jurorów, którzy docenili zarówno możliwość całorocznego użytkowania urządzenia jak i zwartą konstrukcję oraz wygodną i intuicyjną obsługę. Urządzenie ma możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia.
Złoty Medal MTP, który przyznawany jest co roku od 1979 roku cieszy się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych i zagranicznych.
Źródło: Karcher Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności