Medal za eksport dla ZAK S.A.

Dobre wyniki w eksporcie produktów, osiągnięcia ZAK w zdobyciu nowych rynków oraz rozwoju handlu z zagranicą zostały docenione przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich, które po raz kolejny przyznało spółce Medal Lidera Polskiego Eksportu.

Nagrodę wręczono 17 czerwca w Warszawie podczas VI Konferencji Programowej pod Honorowym Patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka, Wicemarszałka Sejmu RP Ewy Kierzkowskiej i Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego.
Konferencja była okazją do poznania aktualnych trendów w rozwoju eksportu i bieżących wyników polskiego przemysłu. Dyskutowano na temat perspektyw: szans, wyzwań i zagrożeń, w tym legislacyjnych, w rozwoju eksportu rolnego i rozszerzenia rynków eksportowych na kraje skandynawskie. Jednym z kluczowych tematów było także omówienie możliwości zabezpieczeń wsparcia eksportu, w tym zabezpieczeń bankowych.
Konferencję zakończyła uroczysta Gala wręczenia nagród kilkunastu wybitnym eksporterom. ZAK S.A. otrzymały Dyplom oraz Medal z nadaniem Tytułu Lidera Polskiego Eksportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności