McCormick na pokazach polowych

Podczas pokazów polowych organizowanych przez firmę Roltechnik, potencjalni nabywcy mieli okazję zapoznać się z ofertą ciągników rolniczych McCormick, maszyn uprawowych Kuhn, oraz drobnego sprzętu agrotechnicznego.

W trakcie pokazów z ciągnikiem McCormick MTX 135 (131 KM) pracował pług czterokorpusowy obracany KUHN Multi Master 122. Z ciągnikiem McCormick XTX 165 (167 KM) zagregowany był siewnik CombiLiner Integra, nabudowany na bronę aktywną. Na wcześniejszych pokazach pracował jeszcze McCormick MC 120 (117 KM) i kultywator Cultimer 300.

Rolnicy zapytani o wrażenia z jazdy McCormickami mówili zgodnie – to prosty ciągnik, ale bardzo dobrze wykonany. W kabinie jest cicho i nie ma wibracji. Deska rozdzielcza prosta i czytelna. Można by dyskutować o funkcjonalności starowania hydrauliką, ale każda maszyna ma swoje wady.

Zainteresowanie budziły również maszyny uprawowe KUHN. Pokaz odbywał się na glebie lekkiej, jednak silnie zleżałej, tak więc ciągniki i maszyny miały co robić z uprawianą glebą.

Roltechnik jest regionalnym (woj zachodniopomorskie) przedstawicielem Przedsiębiorstwa Romanowski od 14 maja br. Przejął prawa dealera McCormick oraz zobowiązania gwarancyjne po Agromarket Wiewiecko.

Pokaz we wsi Wiechowo w woj zachodniopomorskim był jednym z siedmiu, organizowanych przez firmę Roltechnik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności