Mazurskie Agro Show 2017

Rozpoczęły się już przygotowania do trzeciej edycji  wystawy rolniczej Mazurskie Agro Show. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych – organizator imprezy w dniach 11 – 12 lutego 2017 r. zaprasza  rolników do nowoczesnego kompleksu wystawienniczego Expo Mazury w Ostródzie. Mazurskie Agro Show  powstało z  myślą o wszystkich rolnikach Polski północno – wschodniej. Jest to pierwsza tak kompleksowa i w pełni profesjonalna wystawa rolnicza w tym regionie naszego kraju.

To jedyna okazja, aby w przede dniu kolejnego sezonu zaprezentować swoją najnowszą ofertę i spotkać się bezpośrednio z rolnikami w tej części Polski. To doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów maszyn, dystrybutorów maszyn,  prasy branżowej, organizacji rolniczych i innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem – zachęca do udziału wystawie PIGMIUR.

W drugiej edycji imprezy uczestniczyło ponad 150 wystawców, reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na wystawie obecni byli wszyscy liczący się dystrybutorzy z regionu, którzy w przededniu nowego sezonu zaprezentowali rolnikom swoją najnowszą ofertę.

Mazurskie Agro Show  to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników z północno-wschodniej Polski, którym trudno było dotrzeć na pozostałe wydarzenia organizowane przez Izbę, czyli AGRO SHOW i Zielone AGRO SHOW. Okazało się, że organizacja imprezy w połowie lutego w Ostródzie to był strzał w dziesiątkę! W porównaniu z rokiem ubiegłym wystawa nam się mocno rozrosła. Z naszych szacunków wynika, że podczas drugiej  edycji w ciągu dwóch dni ekspozycję odwiedziło prawie 40 000 osób, czyli dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej edycji! – mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Źródło: PIGMUR