fbpx
Strona głównaTechnikaMaschio Gaspardo z całą gamą produktów i innowacyjnym rozsiewaczem na Agro Show...

Maschio Gaspardo z całą gamą produktów i innowacyjnym rozsiewaczem na Agro Show [video]

W tym roku podczas wystawy Agro Show w Bednarach nie mogło zabraknąć jednego z największych producentów maszyn rolniczych na świecie, Maschio Gaspardo. O nowościach włoskiego producenta rozmawialiśmy z Bartoszem Sarną, specjalistą ds. opryskiwaczy i rozsiewaczy w Maschio Gaspardo.

W tym roku firma Maschio Gaspardo zaprezentowała w Bednarach pełną gamę opryskiwaczy ciągnionych od 2 do 6,5 tys. litrów w gamie rolniczej. Na wystawie pojawiły się także opryskiwacze zawieszane Teco i Tempo z belkami o szerokościach od 15 do 28 m.

Dodatkowo na wystawie pojawił się rozsiewacz Primo mogący rozsiewać nawóz w szerokościach roboczych od 12 do 43 z systemem TwinShuttle, zwiększającym precyzję rozsiewu i zmniejszającym ubytki nawozu na uwrociach.

Na stoisku Maschio Gaspardo można było ponadto oglądać m.in. siewniki, maszyny uprawowe, pługi i wiele innych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.