fbpx
Strona głównaFirmy i produktyMarsylia u Twoich stóp

Marsylia u Twoich stóp

Dzięki użyciu kostki brukowej Marsylia, każdy wiejący nudą i pospolitością podjazd, chodnik czy ogrodowa alejka przeistoczy się w starożytny trakt z charakterem i nutką śródziemnomorskiej tajemniczości, zapewnia producent – firma Awbud.

Bruk postarzany charakteryzuje się głównie nieregularną strukturą krawędzi kostek, przez co układ kostki na podłożu, mimo że jest daleki od wymierzonego co do centymetra” ideału, swym naturalnym wyglądem tworzy niezapomnianą i pełną harmonii atmosferę. Wyjątkowy “postarzony” design kostek powstaje w drodze specjalnego procesu obróbki uszlachetniającej. Kostki szlachetne antyczne Marsylia z kolekcji Exclusive są dostępne w sześciu kolorach. Malowanych słońcem: soczystej czerwieni, karmelu i złocistego piasku oraz kolorach oddających barwy ziemi: tajemniczej czerni, nasyconego brązu i stonowanej szarości.

Dzięki uniwersalnym wymiarom kostek, można ułożyć każdy, nawet najbardziej wymyślny wzór i projekt. Jest idealnym kwadratem 15 cm x 15 cm, którego niewątpliwą zaletą jest łatwość i szybkość układania na nawierzchni, tym samym stwarzając jeszcze większe możliwości różnorodnych aranżacji i kompozycji.

E.G./WRP
źródło:GUTPR

Informacje dodatkowe:
Firma Awbud powstała w 1989 r. z inicjatywy obecnego prezesa i głównego akcjonariusza Andrzeja Wuczyńskiego. W pierwszych latach były to usługi budowlane, od 1994 r. rozpoczęła produkcję betonu towarowego, a od 1996 r. – prefabrykatów wibroprasowanych. W 2007 r. spółka pozyskała inwestora finansowego – fundusz BBI Capital NFI S.A. Również w tym samym roku Awbud przejął aktywa, rynek i klientów spółki Utex-Sigma, oraz firmę Betra (zakład w Raciborzu), specjalizującą się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych. N”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.