Marek Sawicki nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

W dniu 16 października w Kancelarii Prezydenta RP odbyła się uroczystości zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska. Urząd Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął Marek Sawicki z PSL. Po przyjeździe do gmachu ministerstwa nowy szef resortu został przywitany przez ustępującego ministra Wojciecha Mojzesowicza. Po krótkiej rozmowie w gabinecie obaj ministrowie spotkali się z członkami kierownictwa resortu. N

Minister Marek Sawicki podkreślił, że ma poczucie ogromnej odpowiedzialności i dużego zakresu zadań do wykonania i dlatego od poniedziałku będzie przeprowadzał bezpośrednie rozmowy w poszczególnych departamentach. “Chcę możliwie jak najszybciej zapoznać się z tym co zostało zrobione, a także z najpilniejszymi zagadnieniami, jakie są do zrealizowania w najbliższym czasie oraz przygotować zakres prac długofalowych”. Nowy szef resortu powiedział również, że jednym z pilniejszych i najważniejszych problemów do rozwiązania będzie kwestia dotycząca funkcjonowania rolniczych ubezpieczeń społecznych.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ministerstwo rolnictwa

N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności