fbpx
Strona głównaPozostałeMarek Sawicki nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

Marek Sawicki nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

W dniu 16 października w Kancelarii Prezydenta RP odbyła się uroczystości zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska. Urząd Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął Marek Sawicki z PSL. Po przyjeździe do gmachu ministerstwa nowy szef resortu został przywitany przez ustępującego ministra Wojciecha Mojzesowicza. Po krótkiej rozmowie w gabinecie obaj ministrowie spotkali się z członkami kierownictwa resortu. N

Minister Marek Sawicki podkreślił, że ma poczucie ogromnej odpowiedzialności i dużego zakresu zadań do wykonania i dlatego od poniedziałku będzie przeprowadzał bezpośrednie rozmowy w poszczególnych departamentach. “Chcę możliwie jak najszybciej zapoznać się z tym co zostało zrobione, a także z najpilniejszymi zagadnieniami, jakie są do zrealizowania w najbliższym czasie oraz przygotować zakres prac długofalowych”. Nowy szef resortu powiedział również, że jednym z pilniejszych i najważniejszych problemów do rozwiązania będzie kwestia dotycząca funkcjonowania rolniczych ubezpieczeń społecznych.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ministerstwo rolnictwa

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.