fbpx

Marek Sawicki nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi

W dniu 16 października w Kancelarii Prezydenta RP odbyła się uroczystości zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska. Urząd Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął Marek Sawicki z PSL. Po przyjeździe do gmachu ministerstwa nowy szef resortu został przywitany przez ustępującego ministra Wojciecha Mojzesowicza. Po krótkiej rozmowie w gabinecie obaj ministrowie spotkali się z członkami kierownictwa resortu. N

Minister Marek Sawicki podkreślił, że ma poczucie ogromnej odpowiedzialności i dużego zakresu zadań do wykonania i dlatego od poniedziałku będzie przeprowadzał bezpośrednie rozmowy w poszczególnych departamentach. “Chcę możliwie jak najszybciej zapoznać się z tym co zostało zrobione, a także z najpilniejszymi zagadnieniami, jakie są do zrealizowania w najbliższym czasie oraz przygotować zakres prac długofalowych”. Nowy szef resortu powiedział również, że jednym z pilniejszych i najważniejszych problemów do rozwiązania będzie kwestia dotycząca funkcjonowania rolniczych ubezpieczeń społecznych.

Samasz loteria - baner

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ministerstwo rolnictwa

N

SDF baner ciągnik
Amistrar Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.