Marcello – nowość MLEKPOL na rynku

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL wprowadza na rynek nowy produkt. Jest nim serek śmietankowy naturalny w plasterkach o nazwie Marcello. Serek wzbogaca portfolio produktów pod marką MLEKPOL.

Marcello to lekki serek śmietankowy, będący wspaniałą ofertą dla osób ceniących sobie różnorodność smaków oraz naturalność. Serek oferowany jest w postaci plasterków w opakowaniu o gramaturze 150 g. Produkt dostępny jest w sklepach na terenie całej Polski.

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 14% pozyskiwanego w kraju surowca. MLEKPOL jest producentem znanych i cenionych przez klientów marek: Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności