MAMINA DRINK – Pierwszy łyk energii dla krów po wycieleniu…

Mamina Drink produkowana przez Trouw Nutrition Polska jest nową, innowacyjną koncepcję żywienia krów w pierwszym dniu po wycieleniu, opartą na podaniu preparatu szybko uzupełniającego niedobory energii, wapnia i witamin w celu stymulowania apetytu krów oraz ich systemu immunologicznego i produkcji mleka.

W preparacie stosuje się wyłącznie wysoko przyswajalne składniki pokarmowe, gwarantujące natychmiastowe zniwelowanie niedoborów energetycznych, witaminowych i mineralnych. Mamina Drink wyróżnia się intensywnym, preferowanym przez krowy zapachem, stymulującym krowy do wypicia pójła pomimo zmęczenia poporodowego odczuwanego przez zwierzęta. Dodatek substancji elektrolitycznych reguluje gospodarkę kwasowo-zasadową i zdolność buforową, chroniąc krowy przed objawami odwodnienia organizmu i przed zaburzeniami ogólnego samopoczucia. Mamina Drink zawiera w swoim składzie łatwo przyswajalne źródła energii (glukoza, propionian wapnia, homogenizowany tłuszcz roślinny), uzupełniające niedobory energetyczne w organizmie krów już w I dniu po wycieleniu.

Mamina Drink jako unikalna kompozycja składników pokarmowych gwarantuje szybkie i efektywne rozpoczęcie laktacji u krów z maksymalnym zminimalizowaniem ryzyka wystąpienia chorób metabolicznych. Rozwiązanie Mamina Drink zalecane przez Centrum Badawcze Trouw Nutrition do stosowania w hodowli krów mlecznych, jest gwarantem szerokiego spectrum działania i stymulowania systemu immunologicznego krów.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujesz efektywnych rozwiązań żywieniowych

Więcej o produktach na www.trouwnutrition.pl