Makhteshim-Agan Poland zmieniła nazwę na „ADAMA Polska”

W marcu bieżącego roku firma rozpoczęła proces zmiany swojej nazwy na „ADAMA Polska“. Jest to część globalnego procesu wprowadzenia jednej globalnej marki jako nazwy firmy. Przejście do nowej nazwy zajmie osiemnaście miesięcy.

Nazwa ADAMA pochodzi od hebrajskiego słowa oznaczającego ziemię i odzwierciedla skupienie się firmy na potrzebach rolników, a także jej misję rozwoju rolnictwa na całym świecie.
Decyzja wprowadzenia globalnej marki to kolejny etap naszej ewolucji: od grupy indywidualnie działających firm do zintegrowanej marki, jednego globalnego dostawcy produktów i usług dla rolników.
Nowa nazwa podkreśla nasze długoletnie zaangażowanie na rzecz społeczności rolniczej i pozwala nam jednym głosem rozmawiać z rolnikami z całego świata. Mimo wprowadzenia globalnej, zintegrowanej komunikacji, dostrzegamy potrzebę dostosowania jej do naszych działań lokalnych, zgodnych z potrzebami rolników i partnerów działających w naszej społeczności. Dlatego wiele kluczowych aspektów naszej działalności będzie nadal zależeć od zapotrzebowania polskiego rynku i polskich rolników”, jak czytamy w komunikacie firmy.
Formalna rejestracja nowej nazwy weszła w życie z dniem 10 marca bieżącego roku.
(wrp.pl)