Majowe Demo Tour Grupy Manitou

Z początkiem maja w miejscowości Nowy Przylep w gminie Warnice w gospodarstwie p. Chmielewskiego firma PHU Zawadzka wraz z firmą Manitou zorganizowała majowe Demo Tour grupy Manitou.

W kameralnej atmosferze można było zasięgnąć wszelkich informacji odnośnie nowości firmy Manitou oraz samodzielnie wypróbować prezentowane maszyny.
Podobne manewry miały miejsce w pozostałych dziesięciu miejscach w Polsce, które były zorganizowane przez Manitou wraz z firmami: TECHPOM sp. zo.o., PW DANZAP, HITMASZ H. KOŁTONOWSKI SP J.,  AMATECH Jarosław Poznański,  PUP AGROMIX Sp. z o.o., PILAR-TECH SP J., P.W. AGRO-EKO, AGRO-EFEKT oraz POLBOT-AGRI sp. zo.o.
 
Podczas manewrów można było zapoznać się z nowym modelem MANITOU MT 732, sprawdzić w akcji ładowarki teleskopowe Manitou oraz przegubowe Mustang, a także dowiedzieć się, jak zaoszczędzić do 20% paliwa z nowymi silnikami Manitou Stage 3B.
Przedstawiamy filmy z pokazów w firmie PHU Zawadzka oraz galerię zdjęć.
 
Więcej informacji o produktach można uzyskać u dilerów lub na stronie www.pl.manitou.com .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności