MACFRUT 2012

Trwają przygotowania do najbliższej edycji międzynarodowych targów sektora warzywno-owocowego, która odbędzie się w dniach 26 – 28 września w Cesenie (Włochy). Tegoroczne targi, którym w tym roku towarzyszy nowy symbol graficzny, zapowiadają się niezwykle bogate w wydarzenia kierowane do operatorów sektora, a udział w nich zaplanowało wielu wystawców.

Nowy symbol graficzny, serce utworzone z warzyw i owoców, jest nośnikiem jasno sprecyzowanego przesłania: Macfrut to zielona planeta biznesu warzywno-owocowego. W ten właśnie sposób organizatorzy imprezy zdecydowali się przedstawić 29. edycję Macfrut, międzynarodowej wystawy branży warzywno-owocowej, która odbędzie się w dniach 26 – 28 września w Cesenie (Włochy).
Targi, które umocniły na poziomie międzynarodowym swą pozycję preferencyjnego miejsca spotkań operatorów sektora, są gotowe zadziwić również w tym roku uczestników i odwiedzających bogatą ofertą konferencyjną i szeroką gamą wystawców reprezentujących każdy etap łańcucha dostaw. Od produkcji poprzez obróbkę, od opakowania do sprzedaży, od technologii po logistykę: setki przedsiębiorstw przygotowują się do przedstawienia swoich najnowszych produktów na targach Macfrut 2012, na których przez trzy dni będą mogli się spotykać z nabywcami i operatorami ze wszystkich stron świata, bezpośrednio zapoznać się z rozwojem technologii w branży i wziąć udział w spotkaniach i konferencjach o kluczowym znaczeniu. Wśród nich nie zabraknie tradycjonalnego sympozjum międzynarodowego, które odbędzie się w przeddzień oficjalnej inauguracji wystawy i w edycji 2012 będzie dedykowane po raz pierwszy uprawie truskawek: we wtorek 25 września najważniejsi przedstawiciele międzynarodowego środowiska badawczego i naukowego zajmującego się tym produktem zjawią się w Cesenie, aby przedstawić aktualny stan badań i perspektywy na przyszłość.
Również w tej edycji wystawy Macfrut dużo miejsca zostanie poświęcone dwóm tematom, ważnym dla targów Cesena Fiera: ulepszaniu produktów i procesów oraz otwarciu się na kontakty międzynarodowe.
Również w tym roku dużo uwagi poświęcimy dwóm aspektom, które naszym zdaniem mają zasadnicze znaczenia dla rozwoju sektora” – oznajmił Domenico Scarpellini, prezes spółki Cesena Fiera. “Pierwszym z nich jest innowacja produktowa i procesowa, w celu poszerzenia know-how i podniesienia poziomu technologicznego, która charakteryzuje włoski sprzęt i mechanikę dedykowaną sektorowi. Drugim aspektem jest zachęta do umiędzynarodowiania, niezbędnego do wsparcia firm w ich działalności handlowej, do którego dąży się poprzez współpracę z międzynarodowymi operatorami, instytucjami i ośrodkami targowymi” – zakończył.
29. edycja targów Macfrut w Cesenie (Włochy) odbędzie się w dniach 26 – 28 września 2012.

Więcej informacji na stronie: www.macfrut.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności