LOTOS OIL: Jakość doceniona

Niemiecki producent przekładni i skrzyń biegów ZF certyfikował dwa oleje z rodziny AGROL. Oleje Agrol STOU Plus 10W40 oraz Agrol STOU Plus 10W30 mogą być stosowane w pojazdach rolniczych, oraz innym sprzęcie, gdzie wykorzystywane są produkty z niemieckiej fabryki w Friedrichshafen.

– Dodajmy, że ZF należą od dziesięcioleci do grupy najchętniej stosowanych przekładni i dla nas, jako producenta środków smarnych jest to bardzo ważny certyfikat – wyjaśnia Jacek Matracki, dyrektor handlowy i członek zarządu LOTOS Oil.

Firma ZF może się poszczycić sporymi tradycjami, sięgającymi początków XX wieku. 9 września 1915 r. została oficjalnie wpisana do rejestru handlowego w miejscowym sądzie. W rubryce zakres działalności” widniała produkcja kół zębatych oraz przekładni dla samolotów, pojazdów samochodowych oraz łodzi. Głównym produktem firmy pozostają komponenty samochodowe – głównie skrzynie biegów do pojazdów wszelkich kategorii – oraz osie do samochodów ciężarowych i autobusów, także przekładnie kierownicze. Warto dodać, że to jej technicy są autorami koncepcji i rozwiązań technicznych, które pozwoliły na upowszechnienie autobusów niskopodłogowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności