List ministra rolnictwa z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

  Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2016/2017 przekazuję najserdeczniejsze życzenia Wszystkim tym, dla których mury szkolne przez najbliższe 10 miesięcy będą nie tylko miejscem codziennej pracy, ale również miejscem rozwoju społecznego, kontaktów towarzyskich i przyjaźni – napisał minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel.

  “Rok szkolny 2016/2017 to nowe wyzwania i pierwszy etap istotnych zmian w systemie edukacji. W związku z tym, że najważniejsze z nich przewidziane są na rok szkolny 2017/2018, w ten wkraczamy z planami, nadziejami, pełni optymizmu i wiary, że planowane działania w istotny sposób przełożą się na poprawę warunków kształcenia.

  Priorytetem w pracy szkół czynimy troskę o jak najlepsze efekty pracy dydaktyczno-wychowawczej. Chcemy, by Szkoły Rolnicze kształciły Uczniów nie tylko do pracy w sektorze rolnictwa i przetwórstwa spożywczego, co przyczyni się do rozwoju polskiej wsi, ale również aby z powodzeniem przygotowywały do życia i do podejmowania nowych wyzwań, czasem trudnych i skomplikowanych, ale zawsze rozwijających, interesujących i fascynujących.

  Dyrektorom Szkół Rolniczych życzę wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Nauczycielom i Wychowawcom – satysfakcji z efektów pracy oraz poczucia zawodowego spełnienia. Uczniom – wszechstronnego rozwoju i wyników w nauce na miarę możliwości. Rodzicom – radości z osiągnięć dzieci. Najlepsze życzenia kieruję do wszystkich Pracowników i Przyjaciół Oświaty Rolniczej.

  Drodzy Państwo, pozwolę sobie przypomnieć, że osiąganie zakładanych efektów jest możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu i współpracy. Wszystkim Państwu życzę, aby praca przebiegała w stabilnej atmosferze, ułatwiającej realizację zadań edukacyjnych. Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!

  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Krzysztof Jurgiel”

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
  Please enter your name here
  Please enter your comment!

  Polityka Prywatności