Limitowana edycja kalendarzy o polskiej wsi – „Bliscy z natury”

Człowiek, jego piękno i pasje, środowisko w którym żyje i działa, od zawsze były w centrum uwagi firmy Timac Agro Polska. Są również i dzisiaj, co widać bardzo mocno patrząc na kolejny kalendarz tej firmy.

Doskonale wiemy, że wieś – jej urok i niepowtarzalny klimat – to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, którzy na niej żyją. To wielowiekowa i wielopokoleniowa tradycja, która zwłaszcza od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej, wpisuje się jednak coraz mocniej w nowoczesność i w dynamiczne zmiany. Z jednej strony pozytywnie odmieniona, a z drugiej cały czas mocno osadzona w swojej historii i ściśle związana z naturą. To wszystko znajdziemy w kalendarzu Timac Agro Polska na rok 2014, który przez zdjęcia opowiada o ludziach jej bardzo bliskich, a mianowicie o klientach tej firmy, użytkownikach jej produktów. Każda strona poświęcona jest kolejnemu miesiącowi i innej rodzinie.
Poniżej załączamy linki do naszego kalendarza w wersji elektronicznej, którego dwanaście miesięcy przybliży Państwu naszych bohaterów i bohaterki. Ich życie i pasje odbite w fotografiach, piękno otaczającej natury – stały się inspiracją do jego powstania. Mamy nadzieję, że godnie zastąpi on kalendarz opracowany na rok 2013 „Piękni z natury”, który przeszedł już razem z minionym rokiem do historii. 
http://kalendarz.timacagro.pl/2014/index2.php?mobile=0
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności