Lider Polskiego Eksportu 2013 dla Krukowiaka

Po raz kolejny Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK znalazła się w gronie przedsiębiorstw wyróżnionych przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich. W uznaniu sukcesów na rynkach zagranicznych firmie zostało przyznane prestiżowe wyróżnienie.

KRUKOWIAK znalazł się w gronie wybitnych firm, które swoimi produktami podbijają europejskie i światowe rynki. Od wielu lat Firma z Brześcia Kujawskiego stawia na rozwój eksportu, który stanowi znaczy udział w sprzedaży Firmy. Produkty marki Krukowiak dostępne są w większości europejskich krajów (w wielu KRUKOWIAK ma stałych przedstawicieli), ale także na rynkach afrykańskich i azjatyckich. Pojedyncze maszyny trafiły nawet w egzotyczne regiony globu.
Cieszy nas fakt, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni za wkład w rozwój polskiej gospodarki, zrobimy wszystko, aby w kolejnych latach poziom naszego eksportu nie był niższy”, jak czytamy w komunikacje Firmy.
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności