Kultowy model C-380

Ciągniki Ursus C-380 to najczęściej rejestrowane ciągniki w kraju w lipcu br. Jak udało się nam dowiedzieć nowa odsłona legendarnej serii „C” ciągników Ursusa bije rekordy popularności – Ursus C-380 znalazł się na pierwszym miejscu wśród najchętniej kupowanych przez Polaków ciągników w lipcu tego roku.

Ciągnik C-380, pierwszy model z odnowionej legendarnej serii znanej każdemu polskiemu rolnikowi, swoją premierę miał w marcu 2015 r. na targach Agrotech w Kielcach. Już po niespełna 6 miesiącach, w sierpniu ubiegłego roku, znalazł się na trzecim miejscu pod względem najchętniej kupowanych w Polsce. Był to niewątpliwy sukces lubelskiego producenta. Produkt z miesiąca na miesiąc zyskiwał coraz większe grono zadowolonych nabywców. W lipcu 2016 r. Ursus C-380 znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej rejestrowanych ciągników w kraju.

Dziś ciągniki z serii C to najlepiej sprzedające się modele. To nasze flagowe produkty, posiadające konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe, dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Rodzina ciągników serii C to od lat symbol polskiej wsi – komentuje Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus.

Na podium zestawienia znalazł się również drugi produkt Ursusa z tej samej serii – ciągnik C-382, który w lipcu br. uplasował się na 3 miejscu. Kultowy model C-380 pod koniec maja br. został nagrodzony godłem „Teraz Polska”.

Źródło: URSUS S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności