KUHN w SilAC

Kuhn Maszyny Rolnicze (UK) Limited, wiodący dostawca maszyn zielonkowych ,dołączył do Centrum Doradztwa (SilAC). Niedawno powołany organ doradczy ma na celu pomoc rolnikom w podejmowaniu decyzji dotyczących produkcji kiszonki w belach , paszy i zarządzaniu pastwiskami.

Kuhn wypełnił brakujące ogniwo w SilAC. W czasie, gdy koszty produkcji ciągle wzrastają, staramy się pomóc rolnikom, aby mogli uzyskać jak najwięcej korzyści z eksploatacji użytków zielonych. Mając wiedzę na temat maszyn, możemy zapewnić rolnikom bardziej kompleksowe doradztwo zwiększające produkcję wysokiej jakości kiszonki, a tym samym uzyskać rozsądne zyski”, mówi David Craig, dyrektor zarządzający SilAC.

“Nadrzędnym celem projektu SilAC jest wspieranie wysiłków hodowców w maksymalizacji wartości pozyskiwanej paszy, poprzez efektywne metody jej przechowywania i karmienia zwierząt”, mówi Sian Pritchard, dyrektor zarządzający Kuhn Maszyny rolnicze (UK) Ltd. “Wspieramy te cele poprzez nasze działania i dostarczanie innowacyjnych i wydajnych urządzeń paszowych. Kuhn od wielu lat jest liderem w produkcji kosiarek, zgrabiarek i przetrząsaczy, a ostatnio do oferty dołączyły prasy rolujące, praso-owijarki do bel okrągłych oraz prasy wysokiego zgniotu, co pozwala na zaoferowanie pełnego pakietu maszyn i czyni nas idealnym partnerem dla inicjatywy SilAC”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności