KUHN: Potrójny zestaw kosiarek ze zgniataczem pokosu FC 9530

Firma KUHN rozszerza ofertę potrójnych zestawów kosiarek, uzupełniając obecnie dostępne modele o szerokości 8,10 m i 8,80m o nowy model tylnej kombinacji kosiarek ze zgniataczem pokosu FC 9530 o szerokości roboczej do 9,50 m.

Model FC 9530 został opracowany z myślą o uzyskaniu maksymalnej wydajności pracy oraz dostosowaniu do najnowocześniejszych modeli ciągników (duża moc, duża prędkość robocza z systemami wspomagającymi prowadzenie, szybka jazda po drogach).

FC 9530 obejmuje  zestaw dwóch tylnych kosiarek o szerokości roboczej 3.50 m każda.

LIFT-CONTROL: regulacja docisku z kabiny ciągnika
Zarówno przednia, jak i tylne kosiarki są wyposażone w hydrauliczny system regulacji docisku, który zapewnia operatorowi wyjątkowy komfort obsługi maszyny. System zapewnia optymalne odciążenie zespołu koszącego, co korzystnie wpływa na ochronę darni, zmniejsza
zużycie belki tnącej oraz redukuje zapotrzebowanie na moc.

OPTIDISC: szybka praca, wysoka jakość koszenia, niezawodność
Belka tnąca OPTIDISC wyróżnia się na rynku bardzo wysoką jakością koszenia, większą odpornością na zużycie i uszkodzenia oraz komfortem obsługi. Najważniejsze zalety pozwalające obniżyć koszty i skrócić czas wykonywania zabiegów. Belka tnąca OPTIDISC jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga wymiany oleju!
Zabezpieczenie modułów dysków PROTECTADRIVE chroni przekładnię zębatą. Moduły dysków tnących z ułożyskowaniem mogą być w szybki i bardzo łatwy sposób wymienione, co minimalizuje przestoje.

Wydajne moduły zgniataczy
Wirnik zgniatacza jest wyposażony w wahliwe stalowe palce, które są dostosowane do różnych typów upraw. Specyficzny kształt palców powoduje, że zgniatacz nie ma wygórowanych wymagań pod względem zapotrzebowania mocy. Prędkość obrotowa może być ustawiona na 1000 min-1 dla trawy lub 780 min-1 dla delikatnych roślin.

FLEXPROTECT
Boczne osłony wykonane z materiału o dużej sprężystości doskonale chronią kosiarkę w przypadku uderzenia o przeszkodę. Osłony są składane hydraulicznie na czas transportu.

P { direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); widows: 2; orphans: 2; }P.western { font-family: “Times New Roman”,serif; font-size: 12pt; }P.cjk { font-family: “Times New Roman”,serif; font-size: 12pt; }P.ctl { font-family: “Times New Roman”,serif; font-size: 10pt; }A:link { color: rgb(0, 0, 255); text-decoration: underline; }A.ctl:link { font-family: “Times New Roman”,serif; }

Dane techniczne

FC 9530

Szerokość robocza (m)

9,10 do 9,50

Szerokość transportowa

2,95

Belka tnąca

OPTIDISC (z systemem zabezpieczenia PROTECTADRIVE

i systemem szybkiego montażu noży FAST-FIT)

Prędkość obrotowa zgniatacza (min-1)

780 i 1000 (regulowane dźwignią)

Śrubowe zabezpieczenie zgniatacza

Seryjnie

Min szerokość pokosu, ok. (m)

1,20

Źródło: KUHN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności