Kubota w sadzie

Firma Kubota rozszerzyła swoją ofertę o nowy model ciągnika – M8540N. Jej wprowadzenie to odpowiedź japońskiej marki na szybko rosnące zainteresowanie rynku ciągnikami specjalistycznymi. W kwietniu Kubota znalazła się na trzecim miejscu wśród najpopularniejszych producentów ciągników sadowniczych.

W maju marka Kubota ogłosiła wprowadzenie na polski rynek kolejnego ciągnika przeznaczonego do gospodarstw sadowniczych o oznaczeniu M8540N. Jego cena katalogowa netto wynosi 148 805 złotych. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, które podniosą produktywność pracy, jak i wygodę operatora. Pod maską pracuje 4-cylindrowy silnik o pojemności 3,8 litra i mocy 88,4 KM, z turbosprężarką oraz układem recyrkulacji spalin EGR. To, co charakteryzuje pomarańczowy ciągnik, to solidne i przemyślane rozwiązania techniczne, a także bardzo bogate wyposażenie. Zastosowanie rewersu hydraulicznego pozwala na bardzo płynne zmienianie kierunku jazdy, bez potrzeby użycia sprzęgła. Bardzo użyteczną funkcją jest nowoczesny system skrętu Bi-Speed Turn, który sprawia, że przy maksymalnym skręcie koła przednie zaczynają obracać się z prędkością prawie dwa razy wyższą niż koła tylne. O komfort pracy operatora dba najbardziej przestronna w swojej klasie kabina. Podłoga jest całkowicie płaska, nad głową zaś znajduje się jeszcze dużo przestrzeni. Zwiększono również widoczność, za pomocą dwóch tylnych reflektorów roboczych i lamp głównych z funkcją doświetlenia obszaru pracy. Przyciski funkcyjne umieszczono tak, by móc korzystać z nich szybko i łatwo. Operator ma do dyspozycji wspomaganie kierownicy oraz seryjną klimatyzację.
Zauważamy tendencję do specjalizacji produkcji sadowniczej. Rolnicy precyzyjnie dobierają ciągniki do konkretnych potrzeb gospodarstwa. Mają większe wymagania odnośnie do maszyn i funkcji, jakie powinny spełniać. Wprowadzenie M8540N to nasza odpowiedź na stosowanie przez sadowników coraz większych maszyn towarzyszących, a nawet zestawów maszyn – mówi Maciej Rujner, dyrektor zarządzający marką Kubota w Polsce.
W kwietniu firma Kubota znalazła się na trzecim miejscu w zestawieniu najlepiej sprzedających się ciągników sadowniczych. Największą popularnością kupujących cieszył się model L5040. Drugi, po którego sięgano najczęściej, był M7040N. Wszystkie maszyny z literą „K” na masce cechuje bardzo duża zwrotność i niskie spalanie. Traktory świetnie sprawdzają się na terenach wąskich, gdzie precyzja liczy się na równi z dużą mocą maszyny. Tegoroczna obniżka cen ciągników i części zamiennych sprawiła, że japońska technologia stała się dużo łatwiej osiągalna. 
Więcej informacji na temat nowego ciągnika M8540N szukaj na www.traktorykubota.pl
AdAgri
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności