KUBOTA na raty

Japoński producent ciągników rolniczych KUBOTA startuje z programem finansowania fabrycznego. Oferowany sprzęt dostępny będzie na raty w pożyczce oraz leasingu. Operatorem finansowym została firma BZ WBK Finanse & Leasing S.A., lider rynku finansowania maszyn i urządzeń rolniczych.

Polscy rolnicy przyzwyczajeni byli do inwestowania za gotówkę, ale coraz częściej chcą korzystać także z innych rozwiązań takich jak pożyczka czy leasing. Chcieliśmy umożliwić nabycie naszego sprzętu bez konieczności angażowania przez rolników całej kwoty potrzebnej do zakupu, stąd właśnie nasza oferta przygotowana wspólnie z BZ WBK Finanse & Leasing. Jest to partner, który zapewnia uczciwość i przejrzystość umów oraz zasad współpracy z naszymi klientami – mówi Maciej Rujner, DyrektorZarządzający w Marubeni Machinery Distribution Poland, który jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu KUBOTA.
Oferta finansowania będzie dostępna w blisko 30 punktach sprzedaży firmy Kubota zlokalizowanych na terenie całego kraju. Rolnicy mają do wyboru kompleksową ofertę pożyczki lub leasingu na specjalnych, atrakcyjnych cenowo warunkach. Zadbano także o sprawną obsługę i komfort klienta: liczbę dokumentów wymaganych do oceny ograniczono do niezbędnego minimum. BZ WBK Finanse & Leasing S.A. zapewniło także możliwość dojazdu doradcy leasingowego do gospodarstwa lub firmy klienta, co gwarantuje szybkie i wygodne podpisanie umowy.
Finansowanie fabryczne to optymalne rozwiązanie, ponieważ oprócz informacji o samej maszynie, rolnik otrzymuje u dealera w pełni dopasowaną do jego potrzeb ofertę finansowania. Umożliwia to załatwienie dwóch spraw w jednym miejscu, co oznacza oszczędność czasu – komentuje rozpoczęcie współpracy Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa.
Szczegółowe informacje dotyczące finansowania fabrycznego KUBOTA dostępne są u wszystkich 29 dealerów KUBOTA w całej Polsce oraz na stronach internetowych www.traktorykubota.pl

Informacje uzupełniające
KUBOTA Corporation jest producentem ciągników rolniczych. Od wielu lat znajduje się wśród liderów w produkcji sprzętu rolniczego, budowlanego oraz silników przemysłowych na świecie.
Japoński koncern powstał w 1890 r. i jest obecny w 130 krajach na całym świecie. Pod marką KUBOTA produkowana jest szeroka gama maszyn rolniczych, są to m.in. ciągniki do 128 KM, miniciągniki, kosiarki i maszyny komunalne. Do Polski firma weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych proponując najwyższej klasy maszyny budowlane, a od 2004 r. maszyny rolnicze. Wyłącznym dystrybutorem ciągników rolniczych KUBOTA w Polsce jest Marubeni Machinery Distribution Poland Sp. z o.o., która należy do japońskiego koncernu MARUBENI.
Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK.
Jako uniwersalny leasingodawca Spółki Leasingowe BZ WBK oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Głównymi produktami Spółek są leasing operacyjny oraz leasing finansowy, oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.
Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu zarówno na rzecz firm, jak i klientów indywidualnych. Kluczowymi segmentami są również leasing maszyn i urządzeń oraz leasing nieruchomości. W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty, w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.
Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.

Źródło: ComPress

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności