Kubota – moc nowości na targach Agrotech Kielce 2015

Powoli zbliża się jedno z największych wydarzeń branży rolnej w Polsce. Już 27 marca rozpoczną się XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech Kielce 2015. Nie zabraknie na nich marki Kubota, a co za tym idzie także „pomarańczowych” nowości.

Podobnie jak przed rokiem marka Kubota zaprezentuje się w hali D. Tym razem jednak do dyspozycji japońskiego producenta będzie aż 808 m2 powierzchni wystawienniczej, a więc blisko dwa razy więcej niż podczas ubiegłorocznych targów. Oznacza to, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej atrakcji i produktów, które nigdy wcześniej nie były pokazywane w Polsce.

Podczas tegorocznych targów w Kielcach będzie miała miejsce polska premiera traktorów serii M7, o mocy od 130 do 170 koni mechanicznych. Po raz pierwszy zaprezentujemy także serię maszyn zielonkowych marki Kubota między innymi prasę rolującą, przetrząsacz, kosiarkę dyskową i zgrabiarkę. Nie zabraknie także nowości komunalnych i sadowniczych. Już dziś serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w hali D – mówi Andrzej Sosiński, Specjalista ds. Marketingu firmy Kubota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności