Krukowiak znów nagrodzony

W ciągu kilku ostatnich tygodni KFMR KRUKOWIAK znów otrzymał kilka wyróżnień.

Na XXII Krajowej Wystawy Rolniczej, która odbyła się podczas Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie KFMR KRUKOWIAK otrzymał Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby za serię opryskiwaczy zawieszanych Heros 400-1900 l. Opryskiwacz tej serii prezentowany był na stoisku targowym dealera naszego dealera – Firmy Małolepszy z Radomska. 
Nagroda Ministra Stanisława Kalemby była wyrazem uznania dla rozwiązań technicznych, natomiast otrzymana we wrześniu II Nagroda w konkursie LODOŁAMACZE 2013 w kategorii Otwarty Rynek jest potwierdzeniem prospołecznych działań firmy, w szczególności kwestii zatrudniania osób niepełnosprawnych. To już kolejna nagroda otrzymana w tym jakże prestiżowym konkursie, niemal każdego roku Firma znajduje się pośród wyróżnionych przedsiębiorstw.
Także po raz kolejny KFMR KRUKOWIAK otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w konkursie BCC w kategorii Eksporter. Potwierdza to mocną pozycję KFMR KRUKOWIAK na rynkach zagranicznych, na które przeznaczona jest znaczna część produkcji. Nagrodę w siedzibie MSZ w Warszawie osobiście odebrał Viceprezes Zarządu Janusz Borkowski. 
Każda nagroda jest dla nas ważnym wyróżnieniem, jednak przede wszystkim traktujemy je jako motywację do dalszych działań, aby jakość naszych produktów i naszych usług oraz aktywność prospołeczna z roku na rok była na coraz wyższym poziomie, jak czytamy w komunikacie Firmy.
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności