Krukowiak na Agrotechu 2010

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. szykuje na marcową edycję targów Agrotech w Kielcach kilka nowości – nowe większe pojemności opryskiwaczy rolniczych oraz nowe typy belek polowych.

Krukowiak zaprezentuje na Agrotechu opryskiwacz rolniczy przyczepiany GOLIAT PLUS 5000/30/PHB – ze zbiornikiem o nowej większej pojemności 5000 litrów oraz nową belką polową o szerokości roboczej 30 m składaną i rozkładaną niezależnie. Dotychczasowa maksymalna pojemność zbiornika w tym opryskiwaczu wynosiła 4400 litrów.
Także opryskiwacz rolniczy przyczepiany GOLIAT PLUS 3500/24/PHB – o pojemności 4400 litrów zyskał nowy typ belki polowej o szerokości 24 m składanej i rozkładanej niezależnie.
Opryskiwacz rolniczy zawieszany HEROS 1500/21/PHH z belką hydrauliczną o szerokości 21 m – wyposażony został w nowy zbiornik o pojemności 1500 litrów. Do tej pory maksymalna pojemność zbiornika wynosiła 1200 l.
Nowe szerokości belek do opryskiwaczy polowych typu PHX – do tej pory produkowane tylko w szerokościach do 15 m, obecnie wprowadzane będą na rynek w szerokościach 16 i 18 m.
Nowe belki typu PHB to niezależnie rozkładane belki o konstrukcji blaszanej (blacha stalowa gięta w profil). Ten rodzaj konstrukcji jest znacznie lżejszy i ma szersze możliwości stosowania sterowania hydraulicznego. Belki mają możliwość niezależnego składania i rozkładania, wyposażone są w standardzie w system sterowania elektrycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności