Krowy na żywo w Internecie

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL”, producent mleka i śmietanek Łaciate, uruchomiła serwis www.laciate.o2.pl, w którym na żywo można podglądać krowy w zagrodzie. Innowacyjna i niestandardowa akcja ma na celu przybliżyć Konsumentom codzienne życie krów dających mleko Łaciate. Serwis potrwa do końca bieżącego roku.

Każdy z internautów ma możliwość za pośrednictwem 4 kamer zainstalowanych w oborze zobaczyć zarówno zwykły dzień z życia krowy, jak również nietypowe chwile w zagrodzie, na przykład urodziny jednej z krów.

W serwisie została przygotowana gra społecznościowa, w której użytkownik może zadbać o stworzoną przez siebie wirtualną krowę i zarabiać prawdziwe pieniądze na wirtualnym mleku! Dobrą wskazówką będzie obserwacja życia prawdziwych krów za pośrednictwem kamery online. Co tydzień opiekun krowy, która jest najbardziej rozwinięta i w związku z tym dała najwięcej mleka, wygrywa 500 zł!

Dodatkowo krowom w zagrodzie emitowane są utwory muzyczne, a użytkownicy mogą głosować na łaciatą piosenkę dnia. Na tych, którzy zagłosują i ciekawie odpowiedzą na pytanie codziennie czeka do wygrania jeden iPod.

Działania w Internecie to część jesiennej kampanii reklamowej mleka łaciate i śmietanki łaciatej. Od września trwa intensywna kampania telewizyjna obejmująca główne stacje jak TVP, TVN, POLSAT oraz stacje niszowe, a także niestandardowe wsparcie w wysokonakładowej prasie kobiecej oraz akcje ambientowe.

źródło: First Communications