fbpx
Strona głównaPozostałeKRIR: "Tydzień" później i na żywo

KRIR: “Tydzień” później i na żywo

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócił się do Piotra Farfała, p.o. prezesa zarządu Telewizji Polskiej z apelem o zmianę przez TVP 1 godziny emisji programu “Tydzień” z godz. 8.00 na godz. 13.10. N

Niedawna zmiana godziny nadawania Tygodnia” z 11.25 na 8.00 spowodowała, że wielu rolników nie może obejrzeć niemal jedynej audycji, która pokazuje bieżące tematy polskiej wsi oraz daje polskim rolnikom możliwość szerszego spojrzenia na problemy rolnictwa Ta decyzja TVP budzi szeroki sprzeciw zainteresowanych środowisk.

KRIR w swoim wystąpieniu postuluje również, aby audycja “Tydzień” nagrywana była w formule “na żywo” bez wyprzedzenia, w celu dostarczenia odbiorcom jak najbardziej aktualnych informacji.
– Rolnictwo jako jeden z niewątpliwie newralgicznych sektorów gospodarki powinno stanowić, w odczuciu samorządu rolniczego, ogromne wyzwanie dla całej TVP SA – powiedział Wiktor Szmulewicz, prezes KRIR.

opr. Wrp.pl
źródło i foto: WOC/KRIR

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.