fbpx

Kradzież kombajnów się Rosjanom nie opłaciła. Teraz nie mają czym zebrać zboża…

Do absurdalnej wręcz sytuacji doszło w obwodzie chersońskim na południu Ukrainy, gdzie rosyjscy okupanci nie mogą zebrać zboża, bo ukradli z tego rejonu kombajny zbożowe.

O sytuacji poinformował były członek rady miejskiej Odessy, a obecnie współpracownik sił rosyjskich, Igor Dimitriew.  – Pszenica gnije na polach, ponieważ brakuje kombajnów. Wszystkie zostały skradzione i wywiezione do Czeczenii — informuje Dimitriew.

Teraz gdy trwają zbiory zbóż, Rosjanie zetknęli się z problemem, którego istnienie potwierdza również niezależny dziennikarz Denys Kazanskij.

– To już jest coś niesamowitego. Rosjanie zajęli część terytorium Ukrainy, ale nie potrafili nawet zorganizować grabieży. Mogli najpierw ukraść ziarno, a potem kombajny, ale są tak głupi, że nawet o tym nie pomyśleli. I oni wciąż nazywają siebie supermocarstwem  – skomentował całą sytuację.

Jak więc widać poza planowym niszczeniem mienia i zabijaniem ludności Rosja nie potrafi niczego innego, bo nawet kradzież wydawałoby się najprostsza z możliwych przerasta ich możliwości. Pozostaje więc tylko cieszyć się z takiej nieudolności okupanta.

McHale - baner
Danko baner marzec 2024
Bayer - baner
Advertisement

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.