fbpx
Strona głównaWiadomościKradzież kombajnów się Rosjanom nie opłaciła. Teraz nie mają czym zebrać zboża...

Kradzież kombajnów się Rosjanom nie opłaciła. Teraz nie mają czym zebrać zboża…

Do absurdalnej wręcz sytuacji doszło w obwodzie chersońskim na południu Ukrainy, gdzie rosyjscy okupanci nie mogą zebrać zboża, bo ukradli z tego rejonu kombajny zbożowe.

O sytuacji poinformował były członek rady miejskiej Odessy, a obecnie współpracownik sił rosyjskich, Igor Dimitriew.  – Pszenica gnije na polach, ponieważ brakuje kombajnów. Wszystkie zostały skradzione i wywiezione do Czeczenii — informuje Dimitriew.

Teraz gdy trwają zbiory zbóż, Rosjanie zetknęli się z problemem, którego istnienie potwierdza również niezależny dziennikarz Denys Kazanskij.

– To już jest coś niesamowitego. Rosjanie zajęli część terytorium Ukrainy, ale nie potrafili nawet zorganizować grabieży. Mogli najpierw ukraść ziarno, a potem kombajny, ale są tak głupi, że nawet o tym nie pomyśleli. I oni wciąż nazywają siebie supermocarstwem  – skomentował całą sytuację.

Jak więc widać poza planowym niszczeniem mienia i zabijaniem ludności Rosja nie potrafi niczego innego, bo nawet kradzież wydawałoby się najprostsza z możliwych przerasta ich możliwości. Pozostaje więc tylko cieszyć się z takiej nieudolności okupanta.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.