fbpx
Strona głównaPrawo i finanseNajnowsze informacjeKOWR użyczy rolnikom nierozdysponowane działki z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa

KOWR użyczy rolnikom nierozdysponowane działki z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa udostępni w formie użyczenia rolnikom i byłym pracownikom PPGR nierozdysponowane działki znajdujące się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.

W Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa znajdują się nierozdysponowane działki ewidencyjne o powierzchni 0,3 ha i większej. Istnieje możliwość udostępniania takich działek do korzystania w formie użyczenia, w terminie pozwalającym na rolnicze wykorzystanie w obecnym sezonie wegetacyjnym, na rzecz okolicznych rolników lub byłych pracowników PPGR.

– Osoby zainteresowane użyczeniem nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa w obecnym sezonie wegetacyjnym, mogą zgłaszać się (np. drogą e-mail) do Oddziałów Terenowych Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, właściwych ze względu na położenie nieruchomości, będących przedmiotem ich zainteresowania – informuje KOWR

Nieruchomości posiadające status „Do rozdysponowania” można odnaleźć m.in. za pomocą wyszukiwarki, znajdującej się w zakładce „Przydatne linki” (https://erolnik.gov.pl/#/dzialki) na stronie Internetowej KOWR. Informacje o poszczególnych działkach można uzyskać bezpośrednio we właściwym oddziale terenowym KOWR.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.