Korbanek z ofertą kombajnów zbożowych ROSTSELMASH

Firma Korbanek Sp. z o.o. podpisała umowę dealerską z firmą ROSTSELMASH. W związku z tym, do oferty sprzedażowej polskiego dealera trafią kombajny zbożowe ROSTSELMASH. Wszystkie szczegóły dotyczące tej współpracy można było poznać podczas konferencji prasowej zorganizowanej 4 sierpnia br. w siedzibie firmy Korbanek w Tarnowie Podgórnym. Zaprezentowano tam również maszyny rosyjskiego producenta.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę Korbanek można było zwiedzić firmę w Tarnowie Podgórnym, a w niej serwis oraz magazyn części zamiennych. Poza szczegółami technicznymi samej współpracy dealerskiej pomiędzy firmami Korbanek oraz ROSTSELMASH, można było zobaczyć i ocenić maszyny rosyjskiego producenta w trakcie pracy na polu. Podczas popołudniowych pokazów polowych zaprezentowano modele modele ACROS 595 Plus, VECTOR 425 i RSM 161.

Korbanek Sp z.o.o. posiada rozbudowaną sieć 20 punktów sprzedaży i obsługi, wliczając siedzibę główną w Tarnowie Podgórnym, co zapewnia pokrycie obszaru całej Polski. Sieć sprzedaży prowadzi sprzedaż maszyn, części zamiennych, oraz sprawuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do końca tego roku firma Korbanek współpracuje z AGCO. Od początku 2018 roku, współpraca ta dobiega końca, w związku z czym Korbanek nie będzie już autoryzowanym dealerem Fendt, ani Massey Fergusson. Trzeba więc było znaleźć nowego partnera.

– Przekonaliśmy się, że ROSTSELMASH przemyślał tę swoją filozofię, koncepcję swoich produktów w taki sposób, ze po pierwsze mają one być ekonomiczne, po drugie mają być proste w obsłudze – mówił Paweł Korbanek, właściciel firmy.

Firma ROSTSELMASH składa się z kilku składowych, zarówno w Rosji, jak i poza nią. Z dziewięciu fabryk wchodzących w skład ROSTSELMASH, największa, znajdująca się w Rosji, zajmuje się produkcją kombajnów i sieczkarni. – Dużą zaletą naszych maszyn jest to, ze cena za produkt oraz jej jakość, wydajność, którą oferuje jest bardzo dobrze zbalansowana. Naszą strategią jest nie tylko sprzedaż maszyny, sprzedając produkt – sprzedajemy również wsparcie posprzedażowe. Dlatego w każdym kraju, gdzie są maszyny ROSTSELMASH, musi być też odpowiednie zaplecze serwisowe. Dlatego też firma ROSTSELMASH potrzebuje odpowiedniego i silnego partnera tutaj w Polsce, aby móc rozwijać sprzedaż i wzmacniać pozycję marki w Europie. Właśnie znaleźliśmy takiego partnera. Wierzymy, ze firma Korbanek jest takim partnerem, który w tym rozwoju i zwiększaniu możliwości docierania do polskiego rolnika nam pomoże i spełni pokładane w niej nadzieje – mówił Anton Malykhin, szef sprzedaży na terenie Europy ROSTSELMASH.

Pełna relacja oraz opis maszyn w najnowszym, wrześniowym wydaniu Wiadomości Rolnicze Polska.

Wioletta Dziedzic