Konkursy WRP – rozstrzygnięte

Dziękujemy, że zechcieliście nas Państwo odwiedzić podczas tragów AGRO SHOW w Bednarach i przynieść kupony konkursowe WRP z Warzywami”. Spośród kuponów rozlosowaliśmy nagrody główne, a upominki od sponsorów trafiły w ręce szczęśliwców.”

Nagroda główna ufundowana przez firmę Nickerson-Zwaan – ocieplana kamizelka – trafiła do Pana Kamila Przybyła z Goślinowa, a plecak – również ufundowany przez firmę Nickerson-Zwaan – trafił do Pana Mateusza Kościelniaka z Otmuchowa. Obydwaj nagrodzeni otrzymali również pakiet upominków od wszystkich sponsorów.

Pozostałe upominki powędrowały do Pani Barbary Abramowskiej z Kostrzyna, Pani Marty Chmiel z Zagórzyc, Pani Julii Drozd z Zagórzyc, Pani Haliny Gwiżdż z Zagórzyc, Pani Teresy Herfert z Międzychodu, Pana Zbigniewa Jarki ze Stepina, Pani Marii Ochał z Zagórzyc oraz, Pani Anny Przydział z Zagórzyc.

Wylosowaliśmy też szczęśliwego posiadacza paszportu czytelnika naszej gazety, którego za wytrwałość nagradzamy kuchenką mikrofalową. Trafi ona w ręce Pana Stanisława Małka z miejscowości Roźwienica.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy naszym sponsorom, firmom Nickerson-Zwaan, Bejo oraz Rijk Zwaan.