fbpx
Strona głównaWiadomościKonkurs "PROW w oku kamery. Jak zmieniała się moja miejscowość"

Konkurs “PROW w oku kamery. Jak zmieniała się moja miejscowość”

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza  do udziału w konkursie filmowym promującym dobre praktyki PROW 2014-2020 pn. „PROW w oku kamery – jak zmieniła się moja miejscowość”.

Konkurs organizowany jest w II kategoriach wiekowych, tj. dla osób w wieku 13-18 lat oraz powyżej 18 lat.

Jego celem jest identyfikacja, gromadzenie i rozpowszechnianie przykładów operacji zrealizowanych w ramach priorytetów PROW 2014-2020, w szczególności tzw. dobrych praktyk oraz ukazanie człowieka i korzyści płynących dla lokalnej społeczności w kontekście zrealizowanych operacji. Ponadto aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich w celu tworzenia partnerstw na rzecz realizacji projektów nakierowanych na rozwój tych obszarów, budowanie pozytywnego wizerunku PROW 2014-2020 na Dolnym Śląsku i ukazanie odbiorcom PROW 2014-2020 rozwiązań, które zostały już wdrożone i są możliwe do stosowania.

– Prace konkursowe należy przesłać pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Obszarów Wiejskich, Wybrzeże Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław, z dopiskiem na kopercie: konkurs „PROW w oku kamery – jak zmieniła się moja miejscowość”. Termin składania prac konkursowych upływa 04.10.2021 r. Decyduje data dostarczenia pracy do siedziby Urzędu – informują organizatorzy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.