Konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne 2010

Już tylko do 31 maja można składać zgłoszenia do III edycji konkursu na najlepsze gospodarstwo ekologiczne, jak przypomina MRiRW. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Radomiu.

Konkurs ma na celu identyfikację i szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie takich rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału tym przedsięwzięciu i propagowania idei rolnictwa ekologicznego.

Zgodnie z regulaminem do konkursu nie może przystąpić osoba, która była laureatem wojewódzkiego etapu konkursu w latach 2008 i 2009 w kategorii w której zgłasza się do udziału w 2010 roku. Zgłoszenia do konkursu należy składać w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego właściwego ze względu na miejsce położenia gospodarstwa. Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 31 maja 2010 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Radomiu. Informacje: (0-22) 729 66 34
http://cdr.gov.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=10&limitstart=10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności