Konkurs fotograficzny

W związku z Międzynarodowym Rokiem Rolnictwa Rodzinnego ONZ 2014 (MRRR) rozpoczął się ogólnodostępny konkurs fotograficzny. Zdjęcia mają ukazywać znaczenie i realia gospodarstw rodzinnych i spółdzielni rolniczych.

Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym nastąpi podczas przyjęcia w Parlamencie Europejskim 22 września 2014 roku. Będzie to możliwość degustacji regionalnych specjalności i produktów wysokiej jakości z całej UE, dostarczonych przez naszych członków. Zaprezentowana zostanie przede wszystkim różnorodność unijnego sektora zbóż, poprzez ukazanie różnych sposobów spożywania chleba oraz piwo, podkreślające wiodącą pozycję UE na świecie w produkcji jęczmienia browarnianego. Podczas koktajlu będzie można również poznać nowych posłów do Parlamentu Europejskiego. Wybitni prelegenci wyrażą swoją opinię na temat przyszłości europejskiego rolnictwa.
Wydarzenie to stanowić będzie część tegorocznej kampanii „WPR się liczy” dotyczącej nowej Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) oraz potrzeby silnej WPR, a także tego czy odpowie ona na potrzeby gospodarstw rodzinnych i spółdzielni rolniczych.
Zainteresowanych udziałem w konkursie, prosimy o wysłanie zdjęcia wraz z Państwa danymi kontaktowymi na adres Amanda.cheesley@copa-cogeca.eu do końca lipca. Nagrodą dla zwycięzcy jest wycieczka dla dwóch osób na weekend do Barcelony, a dla zdobywcy drugiego miejsca – kosz pełen produktów rolniczych wysokiej jakości. 
 
AT na podstawie informacji Copa-Cogeca
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności