Konkurs „Film o produktach KWS”

KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o. o. oraz KWS Polska Sp. z o. o. wspólnie przygotowały konkurs dla rolników uprawiających żyto hybrydowe KWS LOCHOW z systemem POLLENPLUS® lub odmiany rzepaku, kukurydzy, ziemniaka lub buraków, dystrybuowane przez KWS Polska. Każdy, kto posiada w sobie zacięcie reżyserskie i potrafi kręcić ciekawe i efektowne filmy, powinien obowiązkowo wziąć udział w konkursie. pt.: „Film o produktach KWS”.

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy nakręcić maksymalnie dwa filmy o długości do 3 minut z udziałem produktów (odmian) grupy KWS. Film może prezentować efekt upraw polowych, których plony będą zbierane w nadchodzących żniwach lub przygotowania do siewu na nowy sezon. Każdy uczestnik konkursu może opowiedzieć, dlaczego uprawia nasze odmiany lub też może wyrazić swoje zadowolenie w inny sposób.
Ważne, aby filmy był oryginalny i zaskoczył komisję. Kreatywność i spontaniczność mile widziana. Najlepsze filmy zostaną zamieszczone na oficjalnym kanale Grupy KWS w serwisie internetowym YouTube.
Przygotowane nagranie w rozdzielczości 720 p lub większej i ścieżką dźwiękową, zapisane formacie plików: MOV, MPEG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM, na płycie CD/DVD opisanej imieniem i nazwiskiem Uczestnika, wraz z prawidłowo wypełnionym Oświadczeniem należy nadesłać na adres Organizatora przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora do dnia 15.12.2013 r. na adres:
KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 5, Kondratowice
57-150 Prusy
z dopiskiem: Konkurs „FILM O PRODUKTACH KWS”
Przewidzieliśmy nagrody główne dla trzech pierwszych miejsc oraz nagrody pocieszenia dla wyróżnionych filmów. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na www.kws-lochow.pl
Szczegółowe informacje
Bartosz Rudzki
601 990 255
bartosz.rudzki@kws-lochow.pl
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności