Konkurs „Film o produktach KWS”

Uprawiasz żyto hybrydowe KWS LOCHOW z systemem POLLENPLUS®, pszenicę, jęczmień lub odmiany rzepaku, kukurydzy, ziemniaka lub buraków, dystrybuowane przez KWS Polska? Masz w sobie zacięcie reżyserskie? Potrafisz kręcić efektowne filmy? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt.:”Film o produktach KWS”. 

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Nakręć maksymalnie dwa filmy o długości do 3 minut z udziałem naszych odmian. Zaprezentuj efekt swojej uprawy: zbiory uprawianych gatunków lub przygotowania do siewu i opowiedz dlaczego uprawiasz nasze odmiany lub wyraź swoje zadowolenie w inny sposób. Ważne aby filmy był oryginalny i zaskoczył komisję. Bądź kreatywny. Najlepsze filmy zamieścimy na oficjalnym kanale Grupy KWS w serwisie internetowym YouTube.
Przygotowane nagranie w rozdzielczości 720 p lub większej i ścieżką dźwiękową, zapisane w formacie plików: MOV, MPEG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM, na płycie CD/DVD opisanej imieniem i nazwiskiem Uczestnika, wraz z prawidłowo wypełnionym Oświadczeniem należy nadesłać na adres Organizatora przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora do dnia 15.12.2013 r. na adres:
KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 5, Kondratowice
57-150 Prusy
z dopiskiem: Konkurs „FILM O PRODUKTACH KWS”
Przewidzieliśmy nagrody główne dla trzech pierwszych miejsc oraz nagrody pocieszenia dla wyróżnionych filmów. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod poniższym linkiem.
Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://www.kws-lochow.pl/start/news/article/04072013-konkurs-film-o-produktach-kws.html
Zapraszamy do udziału w konkursie. Życzymy powodzenia.
W przypadku pytań proszę o kontakt:
bartosz.rudzki@kws-lochow.pl
601 990 255
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności