Konkurs “Farming by Satellite”

To już ostatnia szansa, aby zarejestrować się i wygrać 10.000 euro w konkursie Farming by Satellite”. Studenci i młodzi rolnicy mają czas do 31 października 2012 r. na zgłoszenie swego udziału w konkursie “Farming by Satellite” i walki o główną nagrodę wysokości euro 10.000.”

Celem konkursu jest promocja wykorzystania nawigacji satelitarnej w rolnictwie oraz wskazanie korzyści z jej zastosowań dla użytkowników końcowych. Osoby lub zespoły (poniżej 32 roku życia) mogą zgłaszać swoje pomysły na innowacyjne rozwiązania w rolnictwie, wykorzystujące EGNOS i Galileo.
Konkurs spotkał się dotychczas z dużym zainteresowaniem: wpłynęło ponad 30 rejestracji z 16 różnych krajów europejskich, a organizatorzy wciąż zachęcają do wysyłania zgłoszeń przed upływem ostatecznego terminu.
Zainteresowani powinni zarejestrować się przed 31 października 2012, by otrzymać pełen pakiet informacji i móc przygotować się do przedstawienia swoich pomysłów do 31 grudnia 2012 roku.

Organizatorem konkursu jest Europejska Agencja GNSS, a partnerami firmy CLAAS i Bayer CropScience.Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne pod adresem: www.farmingbysatellite.eu oraz na www.facebook.com / farmingbysatellite.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności