Konkurs dla całej rodziny!

Trouw Nutrition organizuje SuperKonkurs, dzięki któremu marzenie o wycieczce do Legolandu może przeistoczyć się w rzeczywistą przygodę. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać fotografię lub pracę plastyczną pokazującą rodzinę wraz ze zwierzętami hodowlanymi.

Współpraca rodziców z dzieckiem przy tworzeniu prac konkursowych to nie tylko wspólne spędzanie czasu, ale również zabawa. Organizatorem SuperKonkursu jest Trouw Nutrition, w ramach programu Klub SuperHodowcy, który oferuje korzyści finansowe i zwrot części pieniędzy za kupowane produkty.

Akcją Klubu SuperHodowcy objęte są linie produktów Selko, Milkivit, Sprayfo, Farm-o-san oraz Milikwean. Artykuły te są przeznaczone dla bydła, trzody i drobiu, są one dedykowane do różnych celów w zależności od potrzeb.

Nagrodą główną w SuperKonkursie jest wycieczka do Legolandu dla całej rodziny. Oprócz niej do zdobycia jest szereg innych nagród: gadżety elektroniczne i zestawy klocków Lego. Akcja trwa jeszcze do końca lutego 2016 roku. Prace konkursowe można przesyłać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.klubsuperhodowcy.pl/konkurs lub na adres ul. Karmelicka 43A/2, 31-128 Kraków.

Renata Struzik, źródło: Trouw Nutrition Polska