Konkurs Braas: Uchyl rąbka tajemnicy

Już od września rusza promocja produktów Braas. Możesz spełnić swoje dwa marzenia – pokryć dach najwyższej jakości dachówką i… właśnie tego jesteśmy najbardziej ciekawi. Producent proponuje zwrot gotówki wydanej na pokrycie dachowe, jeśli uzyska odpowiedź na jedno pytanie: Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?”. Konkurs potrwa do listopada.

Sześć osób, po dwie wkażdym miesiącu, ma szansę zrealizować swoje marzenia. Warto pamiętać, że Braas produkuje zaawansowane technologicznie dachówki betonowe w szerokiej gamie kolorów oraz oryginalne akcesoria do obróbki dachu. Wyprodukowane z naturalnych surowców, trwałe iłatwe w układaniu są ozdobą każdego domu.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić co najmniej 120 m2 jednego z modeli betonowych dachówek Braas oraz minimum 2 spośród proponowanych oryginalnych akcesoriów dachowych Braas (membrany dachowe, taśmy do obróbek ścian i kominów oraz taśmy uszczelniająco-wentylacyjne). Jury spośród prawidłowo nadesłanych zgłoszeń wybierze te, które uzna za najciekawsze. Warto więc uchylić rąbka tajemnicy…