fbpx
Strona głównaSensacjeKonie na drodze pod Piasecznem. Jedna osoba w szpitalu

Konie na drodze pod Piasecznem. Jedna osoba w szpitalu

1 listopada na drodze krajowej nr 7 w mazowieckiej miejscowości Grzędy doszło do dwóch nietypowych zdarzeń z udziałem koni.

Pierwsze z nich miało miejsce na pasie w kierunku Warszawy, gdy opla astra, za kierownicą którego siedział 63-letni mężczyzna, wbiegł nagle koń. Na szczęście w wyniku zdarzenia kierowca nie poodniósł ciężkich obrażeń, a spłoszone zwierzę uciekło.

Analogiczne zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku Radomia. Niestety, tam 59-letni kierowca renaulta nie miał już tyle szczęścia. Został on po interwencji służb zabrany do szpitala, a koń padł.

Policjanci szybko ustalili, czyją własnością są konie, a one same szybko zostały złapane i nie stwarzają już zagrożenia. Teraz właściciel stada odpowie za niewłaściwe jego zabezpieczenie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.