fbpx
Strona głównaFirmy i produktyKongres Nowoczesnych Technologii Nawożenia już w lutym

Kongres Nowoczesnych Technologii Nawożenia już w lutym

Adaptacja gospodarstw do zmian spowodowanych sytuacją ekonomiczną oraz sprostaniu strategii Europejskiego Zielonego Ładu to tematyka wokół której skoncentrowany jest I Kongres Nowoczesnych Technologii Nawożenia, który odbędzie się 8 lutego 2023 w Małej Wsi koło Grójca.

Organizatorem wydarzenia jest firma Agrosimex, a partnerstwo merytoryczne objął m.in. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Prelegentami kongresu są reprezentanci środowisk akademickich. W tym gronie będą m.in. prof. UPP dr. hab. Witold Szczepaniak, prof. UPP dr. hab. Justyna Starzyk oraz dr Paweł Krawiec. W programie kongresu jest również debata poświęcona zagadnieniom nowoczesnego nawożenia.

– Zmiany ekonomiczne oraz prawne sprawiają, że gospodarstwa mierzą się z nowymi wyzwaniami. Ideą kongresu jest stworzenie miejsca, gdzie zostaną poruszone tematy związane z rolą nowoczesnych technologii nawożeniowych i innowacyjnych produktów, dzięki którym będzie można prowadzić produktywne gospodarstwa zmniejszając jednocześnie dawki nawożenia mineralnego. Serdecznie zachęcam do udziału w wydarzeniu – mówi Piotr Barański, członek zarządu firmy Agrosimex.

I Kongres Nowoczesnych Technologii Nawożenia odbędzie się 8 lutego 2023 w Małej Wsi koło Grójca. Program konferencji dostępny jest na stronie internetowej kongresntn.pl Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.