fbpx
Strona głównaTechnikaRynek maszynKonfigurator maszyn od New Hollanda. Poznamy również ceny maszyn online

Konfigurator maszyn od New Hollanda. Poznamy również ceny maszyn online

New Holland zachęca do wypróbowania nowego konfiguratora maszyn online, który oferuje możliwość wyboru modelu maszyny i jego opcji. W zaledwie kilku prostych krokach można skonfigurować model, który precyzyjnie odpowiada potrzebom klienta.

Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii takich jak: ciągniki, kombajny zbożowe i hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowalne, maszyny towarzyszące i inne specjalistyczne maszyny rolnicze. W jednym miejscu można skonfigurować maszynę i skontaktować się z lokalnym Dealerem New Holland, który przedstawi dedykowaną ofertę.

– W dzisiejszych czasach Klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób Klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym Dealerem New Holland – mówi Łukasz Chęciński, marketing manager New Holland Agriculture Polska.

Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu – na przykład kombajnów lub ciągników – a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdzasz dostępne opcje i ostatecznie wybierasz najbardziej odpowiednie dla siebie.

Ceny prezentowane w konfiguratorze są cenami katalogowymi netto. W celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i cenie finalnej należy skontaktować się z autoryzowanym dealerem firmy.

Konfigurator daje możliwość wybrania opcji jedna po drugiej lub pakietów przygotowanych przez New Holland w oparciu o najczęściej wybierane warianty wyposażenia. W przypadku niektórych rodzajów modeli konfigurator pokaże, które produkty są kompatybilne. System sprawdza dostępność wybranych danych końcowych, aby mieć pewność, że wybrana konfiguracja jest prawidłowa.

Konfigurator umożliwia personalizację modelu w dowolnym momencie dzięki kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Po sfinalizowaniu kompletacji, konfigurator zlokalizuje najbliższego dealera i prześle konfigurację e-mailem. Sprzedawca skontaktuje się z klientem, aby omówić dalsze kroki. System wysyła również ten sam e-mail ze wszystkimi szczegółami specyfikacji, aby można było z łatwością później je sprawdzić.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.