fbpx
Strona głównaFirmy i produktyKonferencje Zimowe Syngenta Online 2023. Pierwsze spotkania już w styczniu

Konferencje Zimowe Syngenta Online 2023. Pierwsze spotkania już w styczniu

Sezon 2023 Syngenta rozpocznie serią Konferencji Zimowych, podczas których zaprezentuje zarówno znane i sprawdzone rozwiązania, jak i swoje nowości i promocje. Syngenta zaplanowała spotkania dla upraw rzepaku, kukurydzy, zbóż, ziemniaków, buraków i słonecznika.

Konferencje Zimowe Syngenta Online to cykl wydarzeń poświęconych uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy, a w tym roku firma dodatkowo zaprasza na spotkanie nt. ziemniaków, buraków i słonecznika. Na każdym wydarzeniu eksperci Syngenty omówią kwestie odpowiedniego doboru odmian i skutecznych zabiegów ochronnych. Zaprezentują też rozwiązania cyfrowe, które firma oferuje rolnikom w tym sezonie.

Terminy Konferencji Zimowych Syngenta Online

Spotkania odbędą się w każdy czwartek, począwszy od 26 stycznia, o godzinie 11:00.

  • 26 stycznia, 11.00: Rzepak – susza, upał, zmiany – co na to rzepak?
  • 2 lutego, 11.00: Kukurydza – uprawa na każdą pogodę!
  • 9 lutego, 11.00: Zboża – zasiej i pryśnij z Syngentą!
  • 16 lutego, 11.00: Ziemniaki/Buraki/Słonecznik – dlaczego warto na nie postawić?

Oprócz dużej dawki wiedzy na spotkaniach tradycyjnie nie zabraknie atrakcji. Na wszystkich wydarzeniach odbędzie się loteria, podczas której każdy zarejestrowany uczestnik będzie mógł wygrać bon na produkty Syngenty. W puli nagród na każde spotkanie znajdą się jeden bon o wartości 5 000 zł i dwa bony o wartości 1 000 zł. Aby wziąć udział w losowaniu należy wcześniej zarejestrować się na konferencję, a w dniu wydarzenia zgłosić się do udziału w loterii. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na zakończenie każdej konferencji.

Podczas spotkań Syngenta zaprasza do zadawania pytań na temat odmian lub ochrony zbóż, rzepaku czy kukurydzy. Na wybrane pytania prowadzący odpowiedzą podczas samego wydarzenia, a na pozostałe na stronie konferencji w ciągu kilku dni od zakończenia transmisji.

Transmisje będzie można śledzić na stronie konferencjezimowe na kanale YouTube Syngenty. Rejestracji można dokonać na stronie konferencjezimowe

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.